• darkblurbg
  Sanace vlhkého zdiva
 • slidebg1
  Používáme
  dokonale vodoodpudivé
  nanomateriály
 • darkblurbg
  Vodoodpudivé nástřiky

Sanace vlhkého zdiva vodoodpudivými nanomateriály

Příčiny vlhkosti zdiva

Pro kvalitní a spolehlivou sanaci zdiva je nutné, znát příčinu jeho vlhnutí. Skutečné řešení problému totiž nespočívá jen ve vysoušení, ale především v odstranění zdroje vlhkosti. Už samotný cyklus vzlínání vody a jejího vypařování je destruktivní, dochází při něm totiž k zanášení zdiva solemi rozpuštěnými ve vodě, což kromě známých výkvětů na omítce způsobuje i to, že je stěna po vysušení náchylnější ke vstřebávání vlhkosti ze vzduchu.

 • Kondenzace páry z interiéru
 • Zatékání dešťové vody
 • Vzdušná vlhkost

Sanace vlhkého zdiva

Pokud se sanace vlhkého zdiva neprovede včas, stane se vlhké zdivo problémem v mnoha ohledech. Výskyt plísní, působením vlhkosti ve spodní části objektu, dochází k postupné a nevratné destrukci stavby, degradaci a rozpadu zdiva u historických budov, nevratné poškození dřevěných konstrukcí a v neposlední řadě snížení tepelně izolačních vlastností stěn. Izolace proti vlhkosti je tedy velmi důležitá pro bezproblémové a zdravé bydlení.

 • Eliminace různých druhů plísní
 • Zamezení tepelným ztrátám
 • V neposlední řadě estetické důvody

Čemu věnovat pozornost

Tento obor je náročný, protože se skládá s více sanačních technologií, které se většinou navzájem doplňují a každá z těchto technologií musí být bezchybně provedena včetně správně zvolených sanačních materiálů. Jednou z důležitých sanačních technologií při odvlhčování zdiva je horizontální (vodorovná) tlaková chemická injektáž, která plně nahrazuje podřezání zdiva objektu z důvodu vzlínající kapilární vlhkosti ze základů objektu.

 • Tlaková a netlaková injektáž
 • Drenáž
 • Sanační omítky
Hydroizolace vlhkého zdiva

Hydroizolace vlhkého zdiva

Jsme specialisté na šetrnou a spolehlivou izolaci vlhkého zdiva, celkovou koncepci sanace vlhkého zdiva, hydroizolace základů, izolace proti vlhkosti. Máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Sledujeme nejnovější technologické trendy, vývoj nových materiálů.

Pravidelně školíme naše pracovníky certifikovanou firmou, která se řídí WTA.

Hydroizolace vlhkého zdiva

Realizace

Provádíme sanace zdiva, hydroizolace vlhkého zdiva v severočeském, středočeském v Praze, dále ve východočeském kraji, v Německu - oblast Sasko a Drážďany, po dohodě v celé ČR. Jsme firmou flexibilní, máme příznivé cenové relace a používáme certifikované materiály vyrobené v Německu, které splňují směrnice WTA, k nimž můžeme doložit technické listy.

Provádíme průzkumy staveb, konzultace a kompletní návrhy řešení.

V oboru pracujeme již od roku 2006, jsme flexibilní, máme slušné cenové relace.

Používáme certifikované materiály vyrobené v Německu, které splňují směrnice WTA.

K námi používaným materiálům můžeme doložit jejich technické listy.

Po zhotovení díla vystavíme protokol o předání s přesnou spotřebou materiálu a rozsahem prací.

Provádíme sanace zdiva, hydroizolace vlhkého zdiva v severočeském, středočeském v Praze, dále ve východočeském kraji, v Německu - oblast Sasko a Drážďany, po dohodě v celé ČR.

Provádíme průzkumy staveb, konzultace a kompletní návrhy řešení.

Sledujeme nejnovější technologické trendy, sanace zdiva je odborná činnost, proto školíme naše pracovníky každý rok certifikovanou firmou, která se řídí WTA. Tyto certifikáty Vám můžeme na požádání doložit.

Pokud se dohodneme, že dodržíte námi doporučenou technologii a materiály, umožníte nám tuto sanaci dozorovat, poskytneme Vám nadstandartní záruky.

Zastaralé, přesto stále používané, materiály na bázi vodního skla jsou již dávno překonané. Používáme pouze výrobky, na jejichž funkčnost se nebojíme dávat vyšší záruky než je běžné.

Naše osvědčení a certifikáty

Realizujeme

Akční radius SANUJEME

Po vzájemné dohodě realizujeme zakázky po celé ČR.

 1. průzkumy staveb
 2. sanace vlhkého zdiva
 3. hydroizolace základů
 4. izolace proti vlhkosti
 5. kompletní návrhy řešení
 6. odborná konzultace

Kontaktujte nás


Hydroizoalce zdiva

Jedna z našich realizovaných zakázek

Naši patneři, dodavatelé a spřátelené weby